top of page
  • AutorenbildTeksen Tente

BAHÇEŞEHİR PERGOLA ROLLİNG ROOF AÇILIR TAVANSıradan açılır tavan sistemlerine göre değişik tek hareket sistemi sunar. Pergola tente sistemlerinin üst seviyesinde bir ürün olup tamamı aluminyumdan oluşmaktadır. Pergole sistemlerinden fark üst tavanın da alüminyum olaması sebebiyle ömürlük kullanıma uygundur paslanma yapmayan Pergola Sistemlerinin uzun yıllar kullanmaya elverişlidir. Her mekânda yapılabilecek olan Rolling Roof Sistemleri, halk arasında Açılır Kapanır Tavan, Yuvarlanan Teras, Alüminyum Tavan ya da Katlanan Teras şeklinde de bilinmektedir. Açık hava tadını görkemli tek şeklinde yaşamanız için geliştirilen Rolling Roof Fiyatları sistemleri, bahçe tasarımlarının vazgeçilmez sistemleri arasında yer almaktadır.

Rolling Roof Sistem açıkken dahi dizayn profiller vasıtası ile, yağmur ve kardan etkilenmeden havalandırma sağlar.

Rolling Roof Sistem her açıda açılabilen paneller vasıtası ile gün ışığından istenilen miktarda istifade etme imkanı sağlar.

Rolling Roof Sistem ile her mekânda yapılabilecek olan Rolling Roof dünyada hiçbir açılır tavan düzeneğinin sunmadığı, katlanma ve toplanma hareketini birlikte sunar.

1 Ansicht0 Kommentare

Aktuelle Beiträge

Alle ansehen

Comments


bottom of page